Skip to content

Kde všetci sME?

online výstava prázdnych priestorov

Načo takáto výstava?

Cieľom tejto výstavy je upozorniť a pozrieť sa na slovenské podniky v tejto náročnej situácii z inej strany. Gastro sektor zažíva najťažšie časy, plné obáv z ďalšieho fungovania.

O čom je táto výstava slovenských reštaurácii a podnikov?

Zachytením toho, na čo by sme nikdy nemali zabudnúť, a to je vytrvalosť a odhodlanosť ku kvalitnej práci. Má nám ukázať, že Slovensko je krajina plná úžasných reštaurácií, inšpiratívnych priestorov a ľudí ktorí sa starajú a zveľaďujú ich aby sme sa mali kde vrátiť.

Je to vizualizácia práce ľudí, ktorí venovali gastru na Slovensku svoj čas, aby vytvorili zážitok a atmosféru a urobili našu krajinu krajšou.

Pridajte sa k nám a spolu si opäť pripomeňme miesta kde to žije, a že naše obľúbené podniky nie sú iba miestami, kde sme sa
mohli najesť, či vypiť kávu. Sú miestami priateľských stretnutí, zažitkov, vychutnávania si atmosféry a jedla. Nezabudnime na to, že tam kde sme si mi dopriali sa zastaviť a načerpať, sa iný nezastavili.

Nezabudnime na to aké hodnoty nám ľudia v Slovenskom gastro sektore prinášali do nášho sociálneho  a spoločenského života.

Touto vystávou chceme Slovenským podnikom ponúknuť priestor pre pripomenutie sa, že SÚ TU a stále potrebujú podporu svojich návštevníkov. Našou snahou je zdieľať ich príbeh a počuť ich hlas.

Zdieľajme cez túto výstavu to dobré a kvalitné, čo na Slovensku máme. To, čo nám chutí, kde nám chutí a hlavne s kým.

Zapojte priestor do výstavy

Nahrajte fotku priestoru, ktorý by mal byť súčasťou tejto výstavy.