Skip to content

Nový rok bude Royal aj Dirty

Dnes skončí rok, v ktorom sme sa narodili. V lete sme projekt Royal Dirties spustili vytlačením tričiek s dizajnami Tomáša Rollera – umelca, ktorý sí kreslil komiksy hlavne do šuflíka. Náš plán stať sa komiksovým vydavateľstvom vtedy musel vyzerať iba ako zle vyložiteľný sen po trojdňovej párty.

Dnes sme už v stave, kedy sme publikovali viacero starších Tomášovych komiksov, zverejnili dvadsať poviedok – nočníčkov od Martina Juríka a zorganizovali poviedkovú súťaž. Hlavne sme však konečne vypustili beštiu – okrem série pohľadníc od Ronalda a Donalda ste si už prečítali aj dva komiksové príbehy. To všetko sme stihli za menej ako pol roka.

Čo teda plánujeme na nový rok? V prvom rade je to presun na anglicky hovoriaci trh. Neznamená to, že komiksy a príbehy v slovenčine úplne prestanú vychádzať. Na tomto blogu bude stále živo. Na sociálnych sieťach sa však zmeníme na rodených angličanov. (Toto je nie úplne nenápadné pošťuchnutie, aby ste sa radšej pridali do nášho slovenského mailinglistu).

V novom roku sa tak môžete tešiť na nové komiksové príbehy o Ronaldovi a Donaldovi, na ďalšie poviedky od Martina Juríka aj na úplne novú komiksovú sériu – heslo Agent 666.

Budeme veľmi radi, ak pocítiš potrebu nás v našej misii podporiť. Pomôcť môžeš napríklad tým, že budeš sledovať naše sociálne siete (instagram, facebook, twitter, tumblr, deviantart). Najviac nás však poteší, ak si objednáš predplatné exkluzívneho obsahu cez Patreon.

Nový rok s Ronaldom a Donaldom
Sýty nový rok s Ronaldom a Donaldom!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *